Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość w najlepszej cenie?
Zgłoś się i dowiedz się więcej.

Z nami dowiesz się jak:

  • Jak uzyskać najlepszą cenę ?
  • Jak przygotować nieruchomość ?
  • Jak wykonać profesjonalną sesję ?
  • Jak szybko sprzedać nieruchomość ?

Korzenie Home stagingu jak sama nazwa wskazuję wywodzą się z zachodu. Od ponad ćwierć wieku jest sprawdzoną i skuteczną metodą szybkiej sprzedaży nieruchomości. W myśl tej idei podążają kolejni. Od kilku lat bardzo modna również w Polsce. Udowadniając swoją niezawodność i skuteczność podbiła serce niedowiarków.

Home staging oparty jest na wizerunku, jego celem jest wzbudzenie pozytywnych emocji wśród zainteresowanych klientów. Jest to metoda, która niewielkim kosztem oraz nakładem prac sprawi, że aranżowana przestrzeń podbije serca nowych właścicieli. Dopieszczone z dbałością o szczegóły wnętrze z odpowiednim sposobem prezentacji wzbudzi ogromne zainteresowanie i zwiększy ilość potencjalnych klientów

Podobno to w ciągu pierwszych 10 sekund pada decyzja kupna!

 

Pierwsze wrażenie w przypadku sprzedaży nieruchomości jest elementem, który wymaga szczególnego zaangażowania. Jeżeli mieszkanie nie budzi pozytywnych emocji w oczach przyszłych właścicieli – jest przeciętne i często pomimo ogromnego potencjału i wielu zalet zostaje wyrzucone z kręgu zainteresowań.

Home staging sprawia, że wnętrza stają się pożądane, wzbudzają pozytywne emocje, kuszą i intrygują.

Nawet najlepiej zaaranżowane wnętrze bez profesjonalnej sesji zdjęciowej może nie przynieść oczekiwanego rezultatu. Faktem jest to, że ludzie kupują oczami, a chcąc wzbudzić ich zainteresowanie musimy i na tym etapie dołożyć staranności. Często wydaje się nam, że robienie zdjęć jest banalnie proste i każdy to potrafi. Nic bardziej mylnego! Zrobienie widowiskowych, zachęcających zdjęć to sztuka. Wymaga od nas przede wszystkim przestrzennego widzenia, wiedzy, dobrego gustu i sprzętu.

Pasja i smykałka w kierunku fotografii sprawi, że państwa przestrzeń zachwyci i zauroczy nie jednego.

HOME STAGING łączy te wszystkie elementy i tworzy niedrogą usługę dzięki, której oferowana przez nas nieruchomość wyróżnia się na tle innych. Zachęcające wnętrza o pożądanym wizerunku wykończone pięknymi zdjęciami. To naszym zadaniem, zadaniem homestagera jest niewielką inwestycją uzyskać korzystną cenę i szybkie działanie. Od lat sprawdzona w wydaniu sumiennej, rzetelnej i profesjonalnej pracy.


 

Zgłoś do nas swoją ofertę!